GARÁŽOVÉ BRÁNY

Segmentové garážové brány, roletové a sklopné brány sa líšia spôsobom otvárania, konštrukciou a výplňou krídla. Skôr ako sa rozhodneme zvoliť si bránu, mali by sme podrobne preanalyzovať technické možnosti a predpokladať výsledky používania brány. Najlepšie bude, keď rozhodnutie dohodneme s našim odborníkom a už v etape projektovania domu si odpovieme na niekoľko otázok. Potrebujete viac informácií alebo potrebujete poradiť. Kontaktujte nás sme tu pre Vás.

Typy garážových brán

Segmentové brány a roletové brány počas ich používania nepotrebujú voľný priestor pred garážou. Ich plášť sa zdvíha zvisle smerom hore a schová pod stropom alebo roluje do skrinky . Obe brány sú odporúčané do garáží vychádzajúcich priamo na ulicu a tam, kde je málo miesta pred garážou.

Krídlo sklopnej brány sa zdvíha smerom hore a vysúva sa pred líc budovy. Z tohto dôvodu automobil nemôže byť zastavený priamo pred bránou, ale vo vzdialenosti asi 1,5 m. Bližšie postavenie automobilu znemožňuje jej otvorenie.

Naproti tomu otváracia brána sa otvára podobne ako dvere a vyžaduje si voľný priestor pred garážou, ktorý umožňuje voľný pohyb bránových krídiel.

Jednoduchý nákup na splátky
Quatro - Nákup na splátky
Partneri
wisniowski
Aktuality