Otváracie brány

Zákazníkmi často vyhľadávaným typom garážovej brány je práve otváracia brána. Výhody montáže otváracej brány:

BEZPEČNOSŤ

Moderný konštrukčný systém a overená výrobná technológia zaručujú bezpečné používanie. Lištové vedenie a krídlo brány sú vyrobené z uzavretej tvarovanej pozinkovanej ocele. Brána má množstvo doplnkov umožňujúcich bezpečné používanie: obmedzovač otvorenia krídla, stopku, obmedzovač pántov a dvojbodové uzamykanie v každom krídle.

INDIVIDUÁLNE PREVEDENIE

Bránu je možné vyrobiť prakticky na každý rozmer obmedzený len technickými požiadavkami. Dostupné sú v niekoľkých verziách; ako jednokrídlové alebo dvojkrídlové, so zaskleniami alebo bez zasklení, so symetrickým rozdelením krídel alebo asymetrickým rozdelením krídel. V prípade brán s veľkými rozmermi je dobré myslieť na doplnkové dvere v krídle brány, čo uľahčuje komunikáciu pri častom využívaní garáže.

DOPLNKOVÉ MIESTO V GARÁŽI

Pri rozhodovaní sa pre otváraciu bránu môžete využiť maximum miesta v garáži. Namontovaná brána si nevyžaduje voľné miesto vo vnútri garáže. Široká paleta dostupných rozmerov a chýbajúce vyžadované nadpražie spôsobujú, že je možné ich montovať prakticky v každej garáži s príslušnou dostupnosťou podjazdu. Svoju úlohu spĺňa najmä pri rekonštrukciách starších garáží, pričom im poskytuje nový vzhľad.

PLNÉ VYBAVENIE

Otváracia brána, rovnako ako iné garážové brány dodávané našou spoločnosťou je vybavená všetkými elementmi nevyhnutnými pre jej správnu montáž a fungovanie. Brána má kompletnú montážnu súpravu prispôsobenú štandardným podmienkam zástavby.

Viac informácií o otváracích bránach: otvaracie_garazove_brany

Neváhajte nás kontaktovať, radi Vám pomôžeme. Kontakt

Jednoduchý nákup na splátky
Quatro - Nákup na splátky
Partneri
wisniowski
Aktuality