Akú branu si vybrať

BRÁNA NA ROKY – ČO ROZHODUJE O ŽIVOTNOSTI?

Konštrukčné oddelenie a technické laboratórium na základe návrhov klientov stále zlepšujú kvalitu riešení používaných v bránach. Vďaka tomu sa na trh dostáva overený a otestovaný výrobok. Jeho kvalitu potvrdzujú certifikáty a osvedčenia.

TYPICKÝ ALEBO ŠPECIÁLNY ROZMER?

Pri projektovaní garáže je hodno predvídať veľkosť príjazdového otvoru tak, aby ste pohodlne vošli dovnútra. Brány s typickými rozmermi sú ekonomickým riešením a často sú dostupné „ihneď”. Keď do existujúceho otvoru nie je možné použiť typickú bránu, odporúčané sú brány vyrábané podľa rozmerov čiže presne prispôsobené pre existujúci otvor. Podľa poľského práva v garážach pre osobný automobil brána musí mať minimálne 2000 [mm] výšky a 2300 [mm] šírky vo verzii s jedným stanoviskom a 4800 [mm] šírky vo verzii s dvoma stanoviskami.

RUČNÉ ALEBO AUTOMATICKÉ OTVÁRANIE BRÁNY?

Garážové brány je možné objednať v ručnej alebo automatickej verzii. Brány otvárané pomocou pohonu(viac v sekcii elektrické pohony) je možné obsluhovať pomocou diaľkového ovládača bez potreby vystupovania z auta. Takéto riešenie doceňujú najmä ľudia počas zimných alebo dažďových dní. Pre väčší komfort je rovnakým vysielačom možné uviesť do pohybu garážovú a pozemkovú bránu. Záleží Vám na efektivite, pohodlí a modernosti? Sme tu pre Vás, pre viac informácií nás kontaktujte.

AKÚBRÁNU PRE VYKUROVANÚGARÁŽ?

V závislosti od požiadaviek tepelnej izolačnej schopnosti garáže v každom druhu brány je možné zvoliť vhodné riešenie. Pre vykurovanú garáž je najlepším riešením segmentová brána. Termickú a akustickú izoláciu v miestnosti zaručujú oceľové panely s hrúbkou 40 [mm] vyplnené bezfreónovou polyuretánovou penou a tesnenie brány po celom obvode.

AKÝ DRUH MONTÁŽE?

V závislosti od druhu brány a podmienok zástavby bránu môžeme namontovať tromi rôznymi spôsobmi. Segmentové brány je možné montovať len za otvorom (pozerajúc od strany pozemku), sklopné brány za otvorom alebo v otvore, roletové brány za otvorom alebo pred otvorom, otváracie brány pred otvorom alebo v otvore.

Potrebujte poradiť? Sme tu pre Vás. Kontaktujte nás.

Jednoduchý nákup na splátky
Quatro - Nákup na splátky
Partneri
wisniowski
Aktuality