Segmentové brány

Výhody nami dodávaných a montovaných  brán možno zhrnúť do niekoľkých stručných poznámok:

ŠETRÍTE MIESTO

Môžete zastaviť automobil priamo pred bránou, otvoriť ju a pohodlne vojsť autom do garáže. Segmentová brána sa otvára zvisle smerom hore a nezaberá miesto na podjazde. To je najdôležitejšia výhoda najmä, keď sa vjazd nachádza pri rušnej ulici. Bránu môžete namontovať vo veľmi nízkych garážach, s nadpražím už od 10 cm.

REALIZUJTE VLASTNÉ NÁPADY

Tvar otvoru môže byť ľubovoľne navrhnutý: štvorcový, zrezaný na okrajoch, oblúkový alebo zaoblený. Segmentová brána je vždy vhodná do každého z nich.

INVESTÍCIA NA ROKY

Vďaka obojstranným protikoróznym ochranám je nákup segmentovej nami dodávanej brány investíciou na roky. Konštrukčné diely sú vyrobené z pozinkovanej ocele (koľajničky, spájacie diely) alebo pozinkovanej a práškovo nanášanej ocele (panely).

KOMFORT OBSLUHY

Vďaka segmentovej bráne vo Vašej vykurovanej garáži bude stále teplo. Hrubé, 40 [mm] oceľové panely vyplnené bezfreónovou polyuretánovou penou a tesnenie brány na celom obvode zaručujú najlepšiu termickú izoláciu.
Bez väčšieho úsilia, ľahko a pohodlne môžete ručne otvoriť a zavrieť bránu. Vhodne zvolená pružinová sústava a valčeky s „plávajúcimi” osami minimalizujú trenie – pričom zaručujú komfort obsluhovania.

Viac informácií o segmentových bránach: segmentove_garazove_brany

Žiadajte viac informácií. Sme tu pre Vás. Kontakt

Jednoduchý nákup na splátky
Quatro - Nákup na splátky
Partneri
wisniowski
Aktuality