Roletové brány

Ďalším nami ponúkaným typom brán sú roletové brány. Krátko o ich výhodách:

KOMFORT V ŠTANDARDE

Všetky roletové brány dodávané firmou JFPROMONT sú štandardne vybavené pohonom. Otváranie a zatváranie brány pomocou vysielača zaručuje komfort používania nezávisle od poveternostných podmienok. Profily roletovej brány sú vyrobené v celku v našom podniku s osobitnou starostlivosťou o detaily. Podrobené kontrolnému procesu zaručujú výrobok s výnimočnými estetickými hodnotami.

DOPLNKOVÝ PRIESTOR

Ušetríte miesto v garáži a na podjazde. Bránová opona sa navíja na bubon v skrinke, vďaka čomu môžete ušetriť priestor pod stropom. Zvislé vedenie opony umožňuje zastavenie automobilu priamo pred ako aj za bránou. Je to dobré riešenie najmä pre garáže s malými rozmermi a krátkym podjazdom.

BEZPEČNOSŤ NA PRVOM MIESTE

Nemôžete predpokladať všetko, preto je brána z pohonom vhodným riešením. Ochranu používania zaručujú: fotobunky, bezpečnostná brzda a okrajová vodiaca bezpečnostná lišta – vďaka týmto mechanizmom je práca brány bezpečná. Bezpečnostná brzda zabraňuje nekontrolovaným pádom bránovej opony.

KOMFORT, ZÁRUKA A VZHĽAD

Neznášate náklady spojené s ochranou brány pred koróziou. Všetky materiály sú vyrobené z hliníka – odolnému voči korózii. Je to záruka mnohoročnej a bezporuchovej práce. Môžete osvetliť tmavú miestnosť namontovaním zasklených profilov v bránovej opone. Týmto spôsobom ušetríte energiu a Vaša brána získa atraktívnejší vzhľad.

Viac informácií o roletových bránach: roletove_garazove_brany

Žiadajte viac informácií. Radi Vám pomôžeme pri výbere. Zabezpečíme dodanie a montáž brány. Vyžiadajte si cenovú kalkuláciu.

Jednoduchý nákup na splátky
Quatro - Nákup na splátky
Partneri
wisniowski
Aktuality