Sklopné brány

Zhrnutie výhod nami dodávaných sklopných brán:

SPOKOJNOSŤ NAVEĽA ROKOV

Sklopnú bránu používate počas mnohých rokov. Nemusíte ju maľovať ani chrániť pred hrdzou. Zárukou trvanlivosti sú protikorózne ochrany: žiarové zinkovanie konštrukcie a natieranie pokrytia brány polyesterom.

Zabudnite na problémy spojené s opravami vďaka jednoduchým a overeným mechanickým riešeniam, ktoré zaručujú bezporuchové fungovanie brány.

JEDNODUCHÁ OBSLUHA

Bránu ľahko otvoríte a zavriete. Plynulú prácu zaručuje skupina vhodne zvolených a vyvážených pružín, kladky uložené v ložiskách a odrážače na koncoch vedení. Pre väčší komfort môžete bránu vybaviť automatom s diaľkovým ovládaním. Otváranie brány je vtedy oveľa pohodlnejšie.

CÍTITE SA BEZPEČNE

Sklopné brány sú bezpečné v obsluhe, sú certifikované zhodne s požiadavkami európskych noriem. Riešenia, ktoré sú v nich použité sú zárukou bezpečnosti pre Vás a Vašich blízkych: vypínač proti preťaženiu, fotobunky, kryty pružín, tvar vedení a kladky vedenia uložené v ložiskách. Dvojbodové uzatváracie automatické dvere poskytuje istotu uzavretia brány.

NIELEN BRÁNA

Pohodlne vôjdete do garáže bez potreby otvárania celej brány, keď si objednáte možnosť s prechodovými dverami v krídle. Teraz môžete používať garáž bez nutnosti otvárať bránu.

Viac informácií o sklopných bránach: sklopne_garazove_brany

Jednoduchý nákup na splátky
Quatro - Nákup na splátky
Partneri
wisniowski
Aktuality