PLASTOVÉ OKNÁ

Plastové okná a profilové systémy

Záruka na plastové okná až 10 rokov!!! Chcete vedieť viac? Kontaktujte nás…

Plastové okná

Plastové okná Gealan Comfort econo

Plastové okná Gealan Comfort econo

Plastové okná ktorých základom je nový 6-komorový systém Gealan Comfort econo s hrúbkou 74mm je spojenie estetiky s dobrou cenou. Má dobré tepelnoizolačné vlastnosti. Dodávané jedine v bielej farbe!

Plastové okná

Plastové okná Gealan Comfort

Plastové okná ktorých základom je nový 6-komorový systém Gealan Comfort o stavebnej hrúbke 74mm spĺňa všetky kritéria novodobej okennej techniky má dobré termoizolačné vlastnosti a nadčasový dizajn.

Plastové okná

Plastové okná Gealan Lux Plus

Špeciálny 6-komorový systém o stavebnej hrúbke 83mm je unikátny produkt ideálne chráni pred zimou a hlukom. Zabezpečuje vynikajúce termo-izolačné vlastnosti a má výnimočný dizajn. Plastové okná Gealan Lux Plus sú možno práve pre Vás tou správnou voľbou.

Plastové okná

Plastové okná Veka econo

Systém Veka Perfect econo je stvorený pre osoby, ktoré hľadajú kvalitné a cenovo dostupne okná. Hrúbka profilu je 70mm spĺňa všetky kritéria novodobej okennej techniky. Okná v systéme Veka Perfect econo sú dostupné len v bielej farbe.

Plastové okná

Plastové okná Veka Perfect

Plastové okná Veka Perfekt tvorí exkluzívny zaoblený systém o stavebnej hrúbke 70mm. Vyznačuje sa najvyššou pevnosťou medzi systémami Veka!

Plastové okná

Plastové okná Veka Alpha plus

Profilový systém vyrobený z vysoko kvalitného PVC sa prezentuje najbelšou farbou vo svojej triede. Unikátny 6-komorový systém o stavebnej hrúbke 90mm z dvoma oporovými tesneniami garantuje optimálnu tepelnú izoláciu a zníženie hluku.

Plastové okná trieda A+

Plastové okná A+

Okná v triede A+ sú technológický obohatené o acrylcolor. Takéto plastové okná nadobúdajú nové vlastnosti. Okná sú trvanlivejšie, odolnejšie proti poškriabaniu, ľahšie na údržbu. Zachovávajú si vynikajúcu farebnú stálosť.

Jednoduchý nákup na splátky
Quatro - Nákup na splátky
Partneri
wisniowski
Aktuality