Systém Super Spacer

Revolučná technológia v štandarde okna

 • Systém Super SpacerZlepšenie tepelnej izolácie až 950 krát !
 • Nižšie náklady na energiu až 15% !
 • Menej vlhkosti až do 60% !
 • Zníženie hluku až o 2dB !

Vaše okná vynikajú medzi inými, Systém Super Spacer.

 1. Jedinečnosť tohto inovatívneho riešenia je nahradenie hliníkových alebo nerezových dištančných rámčekov dvojskla, ktoré používa väčšina výrobcov. Unikátna technológia SUPER SPACER, ktorá nahradila hliník a nerez pružnou štrukturálnou penou. Takéto riešenie diametrálne zmenilo parametre okna.
 2. V prvej rade je potreba zdôrazniť zlepšenie tepelnej izolácie. Ktorá je viac ako 950 krát lepšia ako u bežných dištančných rámčekov používaných ostatnými výrobcami okien.
 3. Zavedenie tohto systému preto prináša konkrétne ekonomické výhody, ktoré spočívajú v znížení nákladov na energie potrebné k vytápaniu miestností.
 4. Je treba dodať, že bola zvýšená odolnosť proti akumulovaniu vlhkosti na okrajoch skla. Podľa výskumu robeného za pomoci systému SUPER SPACER riziko vzniku vlhkosti kleslo až o 60%
 5. Pri výskume tohto systému bolo taktiež zistené zlepšenie zvukovo izolačných vlastností dvojskla znížením hluku v miestnosti až o 2dB.
 6. Okrem toho je tiež až 5 násobný nárast životnosti dvojskla. To je spôsobené znížením napätia  zváraných krajov. Pružný rámček sa vždy vráti do pôvodného tvaru.
 7. Táto revolučná technológia bola s veľkým nadšením prijatá na celom svete. Každý rok sa vyrobí 300 miliónov metrov pásky SUPER SPACER.

Varovanie: Je veľmi dôležité rozlišovať technológiu SUPER SPACER od iných objavujúcich sa na trhu- SWISS SPACER. V technológii SWSS SPACER sú kovové časti, ktoré zhoršujú izolačné vlastnosti, zatiaľ čo v rámčeku SUPER SPACER sú všetky prvky atermické.

 

Jednoduchý nákup na splátky
Quatro - Nákup na splátky
Partneri
wisniowski
Aktuality