Oplotenia pre domácnosť

Aké oplotenie vybrať?

Druh materiálov, z ktorých je oplotenie vyrobené, jeho tvar a vzor, by mali byť zosúladené s architektonickým štýlom domu a scenériou okolia. K moderným domom sa hodia jednoduché, oceľové oplotenia zatiaľ čo k veľkým obytným rezidenciám skôr ozdobné ploty. Ponúkame niekoľko desiatok rôznych vzorov oplotenia: od najjednoduchších, klasických, až po bohaté a originálne formy.

Prečo akurát oplotenie z ocele?

Na rozdiel od dreva alebo betónu, priehľadné oplotenia z ocele robia dojem ľahkých, zväčšujú opticky záhradu a vďaka veľkej rôznorodosti vzorov sa dajú ľahko zosúladiť s každým okolím. Vizuálny efekt však ešte nie je všetkým – oplotenia z ocele sú pevné, predstavujú tvrdú a len ťažko prekonateľnú konštrukciu. Vďaka žiarovému zinkovaniu a práškovaniu sú veľmi dobre chránené pred koróziou.

Prečo sa oplatí investovať do kompletného plotového systému?

Výraz „plotový systém“ označuje brány, bránky, plotové dielce, stĺpiky a príslušenstvo na montáž, čiže všetky nevyhnutné prvky, zaručujúce funkčné oplotenie pozemku. Objednaním kompletného systému si môžeš byť istý, že celé oplotenie získa ucelený vzhľad.

Môžete si byť istý, že montáž oplotenia bude jednoduchá. Okrem toho si celé oplotenie môžete objednať na jednom mieste a nestrácať čas a energiu na hľadanie jednotlivých častí.

Jednoduchý nákup na splátky
Quatro - Nákup na splátky
Partneri
wisniowski
Aktuality