PLECHOVÉ GARÁŽE

Montované plechové garáže, záhradné chatky, sklady

Naša spoločnosť Vám ponúka predaj a montáž plechových garáží, záhradných chatiek a skladov. Ponúkame široký sortiment montovaných plechových garáží. Naše produkty sú vhodné, rýchle a samozrejme aj lacné riešenie ako garáž pre Vaše auto, vhodné ako sklad materiálu a techniky, prípadné vhodné ako záhradná chatka a pod.

Nami dodávané plechové garáže sú dodávané ako montované konštrukcie a tak nie je potrebné stavebné povolenie Doba realizácie, výstavby plechovej garáže je veľmi rýchla a jednoduchá.

Naše plechové garáže sú vyrábené z kovovej konštrukcie, ktorá sa skladá z kovových profilov, opláštené pozinkovaným trapézovým plechom na stenách a na streche. Pokrytie konštrukcie je možné vyrobiť aj z pozinkovaného plechu s farebným ochranným povlakom, podľa odtieňu, ktorého ponuku nájdete vo vzorkovníku farieb.

Ponúkame plechové garáže, sklady, eurogaráže, dvojgaráže a radové garáže od značkového poľského výrobcu za bezkonkurenčné ceny. DOPRAVA A MONTÁŽ GRÁTIS NA CELOM ÚZEMÍ SR. Ceny sú v EUR vrátane DPH, v cene nie zahrnuté ukotvenie do Vami vopred pripraveného podkladu.

Plechové garáže a sklady klasické

Typizovaná plechová garáž s rozmermi 3x5m. Pultová strecha so spádom dozadu. Dvojkrídlové dvere. Štandardná výška plechových garáži s pultovou strechou je 2,13m vpredu a 1,9m vzadu. Povrch plechov je žiarovo pozinkovaný. Možnosť si priplatiť rôzne doplnky ako napr: spád strechy na bok a dopredu, vyvýšenie strechy, farebné prevedenie garáže, výklopnú bránu, doplnkové bočné dvere, okenný otvor, PVC okno, lemovanie, zateplenie garáže.

Rozmery:

Plechové eurogaráže

Plechová eurogaráž má mohutnejšiu a stabilnejšiu konštrukciu, Pozinkovaná konštrukcia z joklov, lemovanie, vyklápaciu bránu a farebný povrch v cene. Strecha je pultová so spádom dozadu. Má estetickejší povrch.

Rozmery a farebné prevedenie:

Šírka x Dĺžka x Výška (m), Farebné prevedenie v RAL
3 x 5 x 2,13/1,9  – RAL 1010
3 x 5,5 x 2,13/1,9  -  RAL 1100
3 x 6 x 2,13/1,9 – RAL 1190

Plechové dvojgaráže a radové garáže

Cena dvojgaráže a radových garáži je výhodnejšia, pretože ušetríte na nákladoch podkladu a tiež samotná cena garáže je výhodnejšia.

Rozmery:

Dvojgaráž môže mať taktiež rôzne doplnky ako sú výklopná brána, dvere, dvojspád… . Radová garáž sa naceňuje podľa požiadaviek zákazníka.

Atypické a špeciálne garáže je možne zhotoviť po konzultácií v našej prevádzke.

Jednoduchý nákup na splátky
Quatro - Nákup na splátky
Partneri
wisniowski
Aktuality